KANCELARIA CMENTARZA

pn,15.08.2022 –  nieczynna.

czynna:
wt, 16.08.2022 w godz.: 07.30 – 12.00.
śr, 17.08.2022 w godz.: 07.30-10.00 i 12.00-13.30.
cz, 18.08.2022 w godz.: 07.30-08.30 i 12.00-13.30.
pt, 19.08.2022 w godz.: 07.30-10.00 i 12.00-13.30.
cdn
Przed wizytą prosimy sprawdzać godziny pracy kancelarii.
W soboty i niedziele – kancelaria nieczynna.

  • W kaplicy na tut. cmentarzu w dn.: 05-09 i 19-30 września 2022 – nie będzie możliwości zarezerwowania terminu mszy św. pogrzebowej. Wjazd z pogrzebem na cmentarz ustalamy w kancelarii cmentarza.
  • Przerwy na wykonywanie usług kamieniarskich w 2022 na tut. cmentarzu:  24-31.10 i 01-02.11.
  • Zasady obowiązujące zakłady kamieniarskie i murarskie na tut. cmentarzu znajdują się w zakładce Regulamin.

 

nr tel./fax do kancelarii cmentarza: 22 812 17 23 w godz. pracy jw. !

e-mail: kancelaria@cmentarzmarysinwawerski.pl

Cmentarz otwarty codziennie, od godz.: 7.00 do zmroku.

Adres:

04-549 Warszawa, ul. Korkowa 152.


 

 

 

KAPLICA pw. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Msza św. w niedziele o godz.: 09.30* i 11.00.

Sakrament Pokuty i Pojednania / spowiedź / przed mszą św.

*W intencji zbiorowej za zmarłych i za pochowanych na tut. cmentarzu (od pierwszej niedzieli czerwca do ostatniej niedzieli września; w pozostałe miesiące o godz.12.30.) Kartki z intencjami składamy w zakrystii przed rozpoczęciem mszy św.

  • W I-niedzielę miesiąca, po mszy św. o godz. 11.00 – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Wypominki roczne – nabożeństwo w int. zmarłych, w niedziele o godz. 10.30 z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  • Msza św. w int. zbiorowej za zmarłych, od pierwszej niedzieli czerwca do końca września – godz. 09.30 (nie będzie w tym okresie mszy św. o godz. 12.30).
  • W poniedziałek, 15 sierpnia 2022r. przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Matki Bożej Zwycięskiej, głównej Patronki diecezji warszawsko-praskiej i 102. rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku, zwanej Cudem nad Wisłą. W kaplicy msze św. z obrzędem błogosławieństwa ziół i kwiatów o godz.: 09.30 i 11.00.
  • Obrzęd błogosławieństwa nowych pomników – termin ustalamy w kancelarii cmentarza lub w niedzielę, po mszy św. w zakrystii.
  • Rezerwacja terminów intencji na 2023 – sobota, 01 października 2022, w kancelarii cmentarza, w godz.: 08.00-09.00.
  • Wszystkim Zmarłym, którzy w ostatnim tygodniu przeszli do domu Ojca, pochowanym na tut. cmentarzu i polecanym w wypominkach oraz ofiarom wojny w Ukrainie wypraszajmy dar życia wiecznego: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Modlitwa o pokój w Ukrainie do Matki Bożej Zwycięskiej
Zwycięska Pani, Maryjo, nasza Matko. Oddajemy Ci dzisiaj przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, dobra duchowe i materialne, nasze życie i godzinę śmierci.
Wszystko to składamy w Twoje ręce Matko. Wspomagaj nas w chwilach próby, oświecaj swoją mądrością, oddalaj próby, oddalaj zasadzki złego ducha, przeprowadzaj bezpiecznie przez bolesne doświadczenia obecnego czasu i chroń nas i naszych bliskich przed utratą wiary
Tak jak w 1920roku w „Cudzie nad Wisłą” ocaliłaś Warszawę i Europę od nawały bolszewickiej, tak dziś prosimy o nowy cud nad Dnieprem: ocal naród ukraiński! Chroń dzieci i rodziny,bądź obroną i męstwem dla walczących!.
Ucieczko grzeszników,uproś nam u Syna swego potrzebne łaski: czystość duszy i ciała, głębokie nawrócenie serca i przymnożenie ziemskiego czasu na odpokutowanie grzechów. Wołamy do Ciebie Matko,bądź przy nas w każdy czas, w codziennych obowiązkach, radościach, troskach, spotkaniach, a zwłaszcza w chwilach okrucieństwa i zniszczeniach wojny. Osłaniaj nas potęgą swej obecności, pomóż nam zachować wierność powołaniu, nadrobić zaniedbania, naprawić wyrządzone krzywdy. Prowadź i strzeż nas Matko, ucz wybaczać winowajcom i coraz bardziej kochać Boga i ludzi. Czuwaj nad nami i okrywaj zwycięskim płaszczem Twej nieustającej opieki. Amen.
 

 

 

 

 

 

 
 
OGŁOSZENIA
Wypominki roczne: 07.11.2021 – 30.10.2022 / niedziela, godz. 10.30

Wypominki Roczne 2021/22  1-cz.

++papieży, biskupów, kapłanów, osoby życia konsekrowanego, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobroczyńców, poległych i pomordowanych w walce o niepodległość naszej Ojczyzny, ofiary katastrofy pod Smoleńskiem; arcybiskupa Henryka Hosera; kardynała Józefa Glempa, biskupów: Mariana Dusia, Józefa Zawitkowskiego, Zbigniewa Kraszewskiego i Stanisława Kędziorę,  ++kapłanów: Jerzego Dziurzyńskiego, Wacława Karłowicza, Bronisława Dembińskiego, Mariana Jaźwińskiego, Marka Szumowskiego, Stanisława Nowakowskiego, Andrzeja Lepianka, Stefana Ulatowskiego, Mieczysława Łucyka; Franciszka Łapińskiego, Janusza Kuśmierczyka; Pawła Cymermana, Andrzeja Dudzika, Ryszarda Rumianka, Jerzego Howańczaka, Stanisława Warzeszaka, Michała Bielińskiego, Kazimierza Obryckiego, Piotra Pawlukiewicza, Mirosława Deca, Tadeusza Zielińskiego, Pawła Waldemara Kaniewskiego; +Daniela Dąbrowskiego; +Teresę Danieluk; +Helenę, Zygmunta, Andrzeja, Józefa, Zofię, Mariana, Stefana, Jana i Grażynę i Sławomira Kazimierczuków, Ludwika i Sabinę Jarmochów, Teresę i Mariana Stańczewskich, Stanisława Ćwieka, Zofię i Wacława Jakubików,  Andrzeja Cieślaka, Zygmunta Wąsowskiego, Marka i Andrzeja Sosnowskich; Andrzeja Brodowicza, Władysława Kukawskiego; ++Halinę Dudek; ++Bożenę, Genowefę Reginę, Henryka i Bolesława Świderskich, Adama i Annę Demskich; ++Bożenę, Genowefę, Bolesława, Wacława i Józefa Grajdów, Józefę, Jana, Wacława, Mariannę i Piotra Gniadków, Stanisława Maćkowskiego; +Piotra Puska, Mariannę i Władysława Ficów, oraz Helenę, Wiesławę, Janusza i Zofię; ++Aurelię, Stanisława, Zygmunta i Arkadiusza Szeremetów, Jadwigę, Stanisława i Andrzeja Serwatka, Ryszarda Jerzak; ++Krystynę i Ryszarda Kobiela, Mariannę, Tadeusza i Bolesława Woszczek, Stanisława, Ryszarda, Zygmunta i Genowefę Gęgniewiczów; ++Reginę Markiewicz, Władysławę, Jana, Stanisława i Stefana Nazarków; ++Natalię, Wacława, Aleksandra, Eugeniusza, Andrzeja, Adama, z rodzin: Prządków i Petrylów; ++Stefana, Leokadię, Jana i Feliksę Stępniów, Jana i Eleonorę Góreckich, Zygmunta, Bronisława, Tomasza, Salomeę i Barbarę Cieślak, Mariana i Bronisławę Sarnowskich, Ryszarda i Teresę Wolnickich, Janusza i Danutę Paczkowskich; ++Andrzeja Lernera, Jerzego Danielewicza, Andrzeja Piwowarskiego i z c. rodziny Piwko; ++Andrzeja i Ryszarda Kopruckich;

++Antoniego Rogalewskiego; ++Rozalię Wieczorek, z rodzin: Wieczorków, Piechotów, Buszkiewiczów i Haczkowskich; ++Romana Banaszek, Stanisławę i Edmunda Głuchowskich, Tadeusza Paszkowskiego, Teresę Popiołek, Alicję Chojnacką; ++Sylwestra Muzalskiego; ++ks. Franciszka Ołdakowskiego, Krystynę i Wacława Kotowskich, Zygmunta, Kazimierza i Stanisławę Siłków, Mariannę, Zofię, Aleksandrę, Stanisława i Zygmunta Uszyńskich, Stanisława Andrzejewskiego, Stanisława Żochowskiego, Tadeusza Rucińskiego; ++Kazimierza Dudek; ++Jana-Stanisława Wypustka; ++Antoniego, Józefę i Antoniego Moskwików, Apolonię i Stefana Dąbkowskich, Janinę Bednarską, Władysława Brylewskiego, Tadeusza Sitowicza; ++Anielę, Józefa, Bolesława, Karola, Zbigniewa, Janusza, zm. z rodz.: Boguszewskich, Roguskich i Łęgowskich; ++Daniela, Stefanię i Józefa Mirkowiczów, Wandę, Aleksandra, Zofię i Władysława Osińskich, Janinę i Henryka Pajzerów; ++Henryka, Mariannę, Jana i Mariannę Szczygielskich, Zenona, Zdzisławę, Władysławę i c. rodz.  Chlebowskich, Piotra i Stanisławę Chudzików, Bolesława i Stefanię Salamoników, Aleksandrę i Wacława Lisów, Aleksandra, Marię i Jerzego Dadasów, Teresę, Kazimierza i Romana Bieleckich, Piotra i Tadeusza Bartników, Irenę, Zdzisława i Ireneusza Jaroszewiczów, Włodzimierza, Annę, Edwarda i Krystynę Stachurskich, Zbigniewa i Andrzeja Walterów, Janinę Rokita; ++Teodorę, Leokadię, Barbarę, Krystynę, Józefa, Romana,  i Janusza Staszewskich, Genowefę i Mieczysława, Harasimowiczów, Michalinę i Bonifacego Głuszczuków, Justynę i Ignacego Lesiuków; ++Adelajdę, Henrykę, Annę, Fryderyka, Edmunda i Mariusza Sommerów; Józefę, Zuzannę, Jana i Mariana Dudek, Stefanię i Czesława Chaładus, Teresę Jurczyńską, Barbarę Anterszlak, Henrykę Uszomirską, Marię, Romualda i Piotra Żakowskich; ++Tadeusza Andziaka;  ++Marię i Antoniego Masnych, Józefę Gabara i rodziny Urbańskich; ++Stefana, Mariannę, Wojciecha, Józefa i Stanisława Piecyków, Stanisławę, Stanisława, Karolinę, Jerzego, Ewę i Piotra Lenartów, Zofię i Violettę Żórawińskie, Annę Zaleską;

Wypominki Roczne 2021/22  2- cz.

++Reginę i Konstantego Kuleszów, Genowefę i Edwarda Zabiegałowskich; ++Janinę i Ludwika Rychalskich, Marka Szularza; ++Mariana Glanc i Franciszka Zagórnego; ++Władysława Łopatę; ++ Felicję, Grzegorza, Wacława i c. rodziny Bohonosów, Jolantę Iwaniuk, Wacława, Anielę, Wiesława i Stefana Szlachcińskich, z rodz.: Klimaszewskich, Szlachcińskich, Ruseckich i Borkowskich, Elżbietę Wojtaszek, Karolinę i Romana Zasadnych, Jerzego Więckiewicza, Michała, Leokadię, Wiesława, Zofie i Tadeusza Karasków, Franciszka Gomez, Zofię Strońską, Jacka i Krystynę Gruszczyńskich, Szymona Halko, Leopolda i Elżbietę Bajer; ++Wiesława Brzywczego, Kazimierę i Józefa Wańtuchowiczów; ++Władysława, Eugenię, Leona, Czesława, Dariusza i Bronisławę Postołów; ++Jana, Janusza, Zygmunta, Jadwigę i Bogusława Klepków, Edwarda, Mariannę, Jerzego i Władysławę Michalskich; ++Małgorzatę, Andrzeja i Józefa Bielińskich, Józefa, Stanisława, Franciszkę i Antoniego, Mariannę i Józefę Kowalczyków, Wiktorię Wasilewską, Zofię Pietryszyk, Halinę i Michała Awdziejczyk, Ryszarda Sobieszczańskiego, Jadwigę i Zygmunta Serwińskich; ++Piotra, Janinę i Władysława Dońców, Cezarego Książkiewicza, Stanisława Butrymowicza, z rodzin: Dońców, Adamczyków, Gregorczuków i Butrymowiczów; ++Piotra Łukasika; ++Irenę, Stanisława, Tadeusza, Michalinę i Aleksandra Dawidziuków, Zofię, Władysława, Weronikę i Stanisława Różańskich, Władysławę i Wiesława Mądrych; ++Reginę i Marka Witków, Antoninę, Wacława, Czesławę i Edwarda Łęczyckich, Krystynę, Władysława, Roberta, Waldemara Stacherów; ++z rodzin: Malinowskich, Binkowskich, Matyjasiaków, Ryderów, Mikułowskich i Optułowiczów; ++Jerzego Binkowskiego i Helenę Malinowską; ++Irenę i Stanisława Rosłańców, Julię i Jana Pleskotów, z rodzin: Rosłańców i Święchów; ++Henrykę Talaga i Stanisława Jamiołkowskiego; ++Szczepana Augustyniaka; ++Marka Marszalca, Reginę i Wacława Gromadka, Mariusza Kisiela; ++ Zbigniewa i Kamila Gałązków, Romana Wyrobka; ++Elżbietę, Dariusza, Alinę i Tadeusza; ++Janinę Szymańską; ++Lecha-Andrzeja, Alicję i Bogusława Nizkich, Adelę i Antoniego Karwowskich, Anielę i Ignacego Pękulów, Wiktorię, Władysława, Czesława i Zbigniewa Niżników; ++Tadeusza Grabowskiego, Helenę i Jana Podobas, Jadwigę i Edwarda Białasów, Henryka Suchcickiego;

++Lucynę Pełkę; ++Tadeusza Kowalskiego, Krystynę i Kazimierza Karasiów; ++Pawła i Edwarda Woźniaków, Anielę i Edwarda Wojdynów, Wacława i Janinę Kamińskich, Władysława Cichockiego z rodziny Lisów; ++Tadeusza, Irenę, Pawła i Zbigniewa Rynkiewiczów, z rodzin Zielińskich, Rynkiewiczów, Marię, Janusza, Andrzeja Kurowskich, Aleksandra, Bronisławę i Jana Marciniuków; ++Jana i Halinę Zielińskich, Stanisławę i Władysława Jeziorowskich, Mariannę i Ryszarda Berezowskich, Szymona, Stanisławę i Mieczysława Laszuk; ++Janusza i Stefana Chojnowskich, Mariannę i Jana Truszkowskich; ++księdza Wacława Karłowicza i Jego rodziców: Anielę i Józefa, Mariana, Eugeniusza i Wawrzyńca Pladysów; ++Michała Kurka; ++Mieczysława Drabarza, Janinę i Jana Kopyckich, Hannę i Juliana Błażejaków, Romana Sałasińskiego, Jerzego Siekluckiego, Bolesława Kubajko; ++Ryszarda, Pawła i Lubę Dąbrowskich, Alfredę, Kazimierza, Janusza, Rozalię i Józefa Kupskich, Apolonię i Józefa Ziółkowskich, Janusza Szymańskiego, Władysławę i Beatę Drążkiewiczów; ++Bożenę, Agnieszkę, Aleksandra, Helenę i Jana Zawadów, Genowefę, Piotra i Wiesława Gąsków, Feliksę i Jana Głąbińskich, Ewę Drzewicz; ++Józefa, Jerzego, Zofię i Apolonię z rodziny Domańskich, Marię Tyszka, Annę, Antoniego, Jana, Mariannę i Stefanię z rodziny Lasotów, Irenę Sosik i z rodzin: Kocielników, Duckich i Jalowskich; ++Krystynę, Jana i z c. rodziny Żoch, Grażynę i Ryszarda Karpmanów, Halinę i Tadeusza Szarkowskich; ++Jana i Krzysztofa Zyśk; ++Czesława i Franciszkę Wilczuk, Wiesława Seweryńskiego, Kazimierza Borutę, Stanisławę i Adama Pawłowskich, z rodzin: Pawłowskich i Seweryńskich; ++Janinę, Mikołaja, Jana, Stefana, Alicję, Zdzisława, Zbigniewa, Stefana, Stefanię, Mikołaja, Jana, Piotra, Stanisławę, Michała, Marię, Zofię, Stanisława, Wandę, Alicję, Mariana, Ewę i Jana; ++Władysławę i Henryka Indrjan, Krzysztofa, Jadwigę i Zygmunta Budzyńskich, Jarosława, Stanisławę i Józefa Biernackich, Helenę i Józefa Stachulskich, Agnieszkę i Michała Kos, Kazimierę i Władysława Ługowskich;

Wypominki Roczne 2021/22   3-cz.

++Sławomira i Eugeniusza Skup, Józefę i Zygmunta Bąbolskich, Eugeniusza Gieras; ++Jana Winiarskiego; ++Sabinę, Stanisława, Genowefę, Kazimierza i Janinę Welenc, Jerzego Ostrowskiego; ++Mariannę, Jerzego i Martę Żółtowskich; ++Jana, Edwarda, Bonifacego, Pelagię, Józefa, Antoniego, Jana Marię i Stanisława; ++Rozalię i Jana Kołyszko, Janinę i Mieczysława Podolskich, Jana Czarneckiego, Jadwigę i Marka Lisieckich, Marię, Eugeniusza, Irenę i Andrzeja Jaroszewskich; Reginę, Kazimierza i Andrzeja Kulczyckich, Elżbietę, Józefa Wasilewskich, Teresę Szczakowską, Krystynę Klita, Genowefę i Tadeusza Rupińskich, Mariana Banasiaka, Annę Motyl, z rodzin: Ołowskich, Borkowskich i Zommerów; ++Ireneusza Witana, Stefanię Burdek; ++Edwarda Fereta, Józefa Flisa, Barbarę Pieckowską, Karolinę Walczak; ++Władysława, Jadwigę, Antoniego, Halinę, Andrzeja, Ryszarda, Jana, Czesławę, Józefa i z całej rodziny Gosławskich, Władysława, Stefanię, Marcela, Mariannę, Stanisława, Franciszka, Jana, Józefa, i z całej rodziny Krajewskich, Jana, Leokadię, Stanisława, Henryka, Eugeniusza i z całej rodziny Jakubowskich, Andrzeja, Małgorzatę i z całej rodziny Pankiewiczów, Stanisława, Władysława, Monikę, Władysława i z całej rodziny Zarembów, Jana, Jadwigę, Zdzisława i z całej rodziny Guzów, Mariana, Apolonię, Bolesława i z całej rodziny Albińskich; ++Halinę, Wincentego, Jadwigę, Wincentego i Marka Borzuchowskich, Franciszkę, Aleksandra, Stanisława, Kazimierza i Władysławę Karwowskich, Urszulę Bielawską, Stefanię Baryłka, Arkadiusza i Zdzisława Kalickich, Jerzego, Franciszkę i Wacława Milaniuków, Jadwigę, Józefa, Jana i Witolda Żochowskich, Grażynę i Sławomira Brania, Radosława Misztala, Grzegorza, Lucynę i Jerzego Wodzyńskich, Zbigniewa Króla; ++Aleksandrę Ołdak, Bronisławę Siennicką, Edwarda i Ireneusza Dzięcioł; ++Stanisława, Stefana i Kazimierza Giedyków, Władysława, Wiktora i Kazimierę Rosa; ++Zofię, Wacława i Antoniego Fronców, z rodziny Mików, Bronisławę, Henryka i Ryszarda Frąckiewiczów, z rodzin: Chmurów i Wójcików; ++Henryka Walczaka, Zofię i Aleksandra Czyżewskich, Adę Porowską;

++z rodziny Jabłonowskich: Eugenię, Celinę, Lucynę, Aleksandrę, Zygmunta, Mariana i Jana; ++Tadeusza, Helenę, Tadeusza i Janinę z c. rodziny Kołaczyńskich, Józefa, Barbarę i Stanisława Sidorowiczów, Ludwika, Janinę, Witolda i Krzysztofa Popławskich, Kazimierza i Apolonię Kucharskich,++z rodzin: Ornatowskich, Włodarskich, Fidzińskich, Ficów, Kowalskich, Rogowskich, Bęzów, Bąków, Wszółkowskich, Wypustków, Klochów, Sobotów, Tułaków, Wilańskich, Domańskich, Łachów, Kapustów, Woźniaków, Wasilewskich, Janczków, Kasperskich, Zygmunta, Zbigniewa, Stanisława, Elżbietę, Krzysztofa, Dariusza, Małgorzatę, Jadwigę, Ludwikę, Zofię i Marię; ++Barbarę Roguską-Zaleską, Eugenię, Hieronima i Wawrzyńca Zaleskich, Henrykę i Zdzisława Roguskich, Darię; ++Józefa Czarnockiego; ++z rodziny Bielskich: Bronisławę, Jana, Lecha i Andrzeja, z rodziny Budniak: Stefanię i Zygmunta, z rodziny Moskal: Jan i Martę; ++z rodzin: Sasin, Trukawskich, Boreckich i Jedlińskich; ++Cecylię, Ludwika, Rafała Fajferów, z rodzin: Baranów i Fajferów, Romana, Leokadię, Aleksandrę i Jerzego Nowickich, Hannę i Mieczysława Wojno i z całej rodziny; ++Aleksandrę, Wacława, Irenę i Mariana Osińskich, Józefa, Jerzego i Helenę Domańskich; ++Janinę, Jana, Urenę, Franciszkę i Ignacego z rodziny Sternak, Juliannę, Stanisława, Witolda, Stanisława, Tadeusza i Juliana Szacherskich, Stefanię, Franciszkę, Stanisława i Waldemara Śleszyńskich, Krystynę i Stanisława z rodziny Janusz, Mariannę, Teodora, Barbarę, Jadwigę, Agnieszkę i Jerzego Ropelewskich, Zuzannę, Sylwestra, Stanisława, Cecylię, Wiesławę, Henryka i Ryszarda Szustakowskich, Zofię i Mieczysława Kublik, Halinę i Mieczysława Wasiak, Anielę i Antoniego Szuranow, Zofię i Józefa Serafin, Ewę Jasiaczyk, Marię Musiał; ++Piotra, Janinę i Józefa Dąbrowskich, Danutę i Bronisława Węgier; ++z rodziny Kuszewskich: Zenona, Władysława i Mariannę, z rodziny Toczyskich: Mariana, Reginę i Stanisława;

 Wypominki Roczne 2021/22   4- cz.

++Adama, Jana i Mariannę Guzków, Bogumiłę Modrzycką; ++Franciszkę i Stanisława Reniszów; ++Marka Bartosińskiego, Tadeusza i Mariannę Augustyniaków, Stanisława, Helenę i Leona Mikulskich;++Tadeusza, Janinę, Janusza i Mirosława Bartosińskich; ++Genowefę, Mieczysława, Salomeę, Tomasza Władysława, Stanisławę, Michała, Jana, i Bronisława Cieślaków, Mariannę, Stanisława, Wincentego i Stanisława Osiców, Barbarę, Wiesława, Pawła Miąsko, Marię i Jana Pacholec, Eugenię, Władysława, Leona, Czesława i Dariusza Postołów ++Tomasza, Mierzejewskiego, Feliksę, Stefana i Tadeusza Nowickich; ++ Marka Jaszczura; ++Anastazję i Władysława Winiarskich; ++Zdzisława i Stanisławę, Alinę, Zdzisława, Janinę, Józefa, Pawła i Jana Jóźwiaków; ++Krzysztofa, Henryka i Tadeusza Pośników; ++Wacława, Pawła, Lucynę i Kazimierza Nagaj; ++Elżbietę i Tomasza Zając; ++Jana i Marianne Siwak; ++ Danutę i Eugeniusza Skwarek, Elżbietę Lewaszkiewicz; ++ Krzysztofa Jana, Gronka, Eugenię, Wacława, Barbarę i Edwarda Włodarczyków, z rodzin: Włodarczyków, Gronków, Jaroniów, i Kaczmarczyków; ++Janusza i Tadeusza Kalińskich, Aleksandra Kostra; ++Józefa Bindera; ++Reginę, Bonifacego, z rodzin: Kowalczyków i Wachników, Janusza, Jerzego, Helenę, Kazimierza z rodziny Nowackich, Mariana Kłysza i z c. rodziny, Zygmunta, Andrzeja, Agnieszkę, Mariannę i Edwarda Kowalczyków; ++Janinę i Edwarda Kamińskich, Mikołaja Kamińskiego, Teresę i Czesława Szklarczyków, Małgorzatę Pawłowską, Elżbietę Pawłowską, Teresę Jankowską, Aurelię, za dusze w czyśćcu cierpiące; ++Jerzego i Krystynę Żochowskich, Janinę i Kazimierza Kucharskich; Zbigniewa Kopyrę, z rodzin: Kopyrów i Makowskich; ++Teresę, Stanisława, Stanisławę i Władysława Żołądków, Jana i Danutę Michalczeszyn; ++Mariana Jurzyka, Jana i Juliannę Skibniewskich; ++Wandę Wysoczańską, Helenę i Jana Koniarzów, Zdzisława Komarnickiego, Bazylego Matkowskiego; ++Szymona, Alinę i Tadeusza; ++Cecylię Sakowicz, Zofię i Władysława Lisów, Szczepana Krajewskiego; ++Urszulę Bugaj; ++Eugenię i Marcelego Listowskich, Stanisławę i Stanisława, Jerzego Baranowskich i z rodziny Witaków;

++Benedykta Perczyńskiego i Wandę Sławerek; z rodzin: Bartosków i Ziembów; ++Małgorzatę Mróz, Michała Kamieniarza, z rodzin: Mrozów i Kamieniarzy; ++Juliannę i Zdzisława Jurkowskich, Wandę i Stanisława Madejów, Emilię Czerniawską; ++Mariana, Jana i Michalinę Wojciechowskich; Wiktora i Eugenię Pałysów; ++Leszka Bargielskiego; ++ Mariusza, Marię i Janusza Kalisiaków, Bogumiłę Przybylską; ++Anielę i Adama Wrzosek, Kazimierę i Henryka Rutkowskich, Aleksandrę i Teofila Dziwulskich; ++Janinę Zbieć; ++Jerzego Bomana; ++Zygmunta Kostrzewę, Henryka Przekwasa; ++Adolfa, Czesława, Kazimierza, Dorotę i Joannę Pińkowskich; ++Czesława Zaleskiego, Pawła Stańczuka ++Janusza Mroszkiewicza; ++Helenę, Hieronima, Władysławę i Jana Szczepaniaków, Helenę i Władysława Boczkowskich; ++Józefa, Zygmunta i Natalię Woińskich, Jadwigę i Aleksandra Nowaków, Alicję Zalewską; ++z rodziny Skanadaj: Edwarda, Anielę, Tadeusza, z rodziny Kosior: Józefa, Genowefę, Wiesława i Stanisława; ++Annę Brzostowską, Kazimierę i Romana Sierańskich; ++Zygmunta i Teresę Kowalskich, Stanisława i Krystynę Lewandowskich, Wojciecha Kalenowskiego, Helenę Wojdaszewską; ++z rodzin: Drozdowiczów, Pawlaków i Brzuzków; ++Ireneusza Iwańskiego, Zdzisława Szostka, Mariannę i Wiktora Niciborów, Andrzeja Mućko i Renatę Fuks; ++Marię i Tadeusza Konarzewskich, Kazimierza Cukierskiego, Janinę Gerszkę;  ++Władysława Bilskiego, Zofię, Eleonorę i Bronisława Kazimierskich; ++Mariana, Reginę, Elżbietę Łuniewskich, Henryka Gielcińskiego, Bronisława i Józefa Pieciaków

Wypominki Roczne 2021/22   5-cz.

++z rodzin: Danilczuków, Grochowskich, Lewandowskich, Pająków, Włodarczyków, Oleszkiewiczów, Ptaków, Lewkowiczów, Denisiuków i Opolskich; ++Stefanię i Jerzego Gościckich, Antoniego Maliszewskiego, Aleksandra ,Genowefę i Józefa Delidów, Elżbietę Chomiuk; ++Józefa i Władysławę Brela, Hannę, Bogusława, Zofię, Bolesława, Stanisławę i Wandę Chłopików, Ryszarda, Marię, Henryka, Tomasza, Stanisławę Sejdaków, Henrykę i Stanisława Olbrysiów; ++Leszka Piórkowskiego; ++Halinę i Stanisława Truszczyńskich; ++Halinę, Henryka, Wiesława i Roberta Kowalskich, Janinę i Stefana Lejnarowiczów; ++Eugeniusza i Helenę Drybczewskich, Bonifacego, Zygmunta i Danielę Rafalskich, Alicję, Affek, Jana Ciechowskiego, Marię Koziara; ++Cecylię i Władysława Kwiatkowskich; ++Zbigniewa Olszewskiego; ++Natalię Kocot, Zofię Szczytowską, Elżbietę i Mariannę Pszczoła, Eugenię Grabowską; ++Henryka, Sławomira i z rodziny Bołów, Hawryluków i Rydź; ++Małgorzatę, Krystynę, Zdzisława i Jerzego Zakrzewskich, Janinę, Franciszka, Jerzego Indrian, siostry: Marię Chryzostomę i Marię Dionizę, Anielę, Wincentego i Adama Zientalskich; ++Annę Kamińską-Urbaś, Mariana Kamińskiego, Annę i Stefana Trojdów i Jerzego Urbaś; ++Stefanię, Antoniego, Jerzego Przedpełskich, Janinę, Aleksandrę, Tadeusza i Janusza Mączewskich i Antoninę Maciejewską; ++Stanisławę, Ryszarda, Teresę i Władysława Gębskich, Marię Pływacz; ++Janinę i Eugeniusza Adamkiewiczów; ++Bogumiłę Lask; ++Kazimierza, Halinę, Leokadię, Franciszka i Krystynę Chodowskich, Teofila, Józefę i Stefana Chudzików, Weronikę Skorupską, Annę Kabir; ++Janinę i z rodziny Firląg, z rodzin: Winnickich, Kołakowskich, Wolańskich i Kaweckich;

++Teklę, Aleksandra, Bronisława i Rozalię Olszewskich, Tadeusza, Mirosława, Annę i Stanisława Eichlerów, Ewę Niemyjską; ++Piotra, Mariannę, Katarzynę i Annę Wachników, Antoniego, Mariannę Kowalczyków i z c. rodziny; ++Mariannę i Józefa Kaniosów, Antoniego i Władysławę Walasków; ++Irenę i Józefa Rybak, Zofię, Jerzego, Władysławę i Antoniego Walczaków, Stanisławę i Jana Pietrzaków; ++Mariusza i Pelagię Molareckich, Mirosława Garbackiego; ++z rodzin: Lenardów i Kwiatkowskich; ++ Stanisławę, Bolesława i Tadeusza Dobrowolskich, Genowefę Zwolińską; ++Stanisławę Macieja; ++Andrzeja Uszkur; ++Annę i Zdzisława Grzegdala, Jadwigę, Lucjana i Krzysztofa Pieńkowskich, Kazimierza i Władysławę Jotczaków, Helenę i Franciszka Grzegdolów; ++Jana i Helenę Bidzińskich, Czesława i Annę Wójcików, Józefa i Katarzynę Rek; ++Helenę i Jana Bachanek, Jadwigę, Stanisława i Łucję Jurko; ++Halinę i Tadeusza Wolfko, Irenę i Ryszarda Brzezińskich; ++Antoniego Gawryszewskiego, Jana i Józefę Ostrawskich, Hannę Machnicką; ++Kazimierza, Janinę i Jerzego Anczarskich, Józefa Czarneckiego; ++Alicję i Stanisława Eklerów, Helenę, Kazimierza, Jadwigę, Jerzego i Henryka Indrianów, Antoniego Lewandowskiego, Jerzego i Halinę Dybalskich, Władysławę Nowak; ++z rodziny Piaseckich; ++Maję, Irenę i Wacława Olejarzów, Stanisławę i Waleriana Majkutów, Elżbietę i Tadeusza Barckich; ++Helenę Nowak; ++Janinę i Mieczysława Konoszewskich, Marię Płochocką, Stanisławę i Józefa Szymańskich;

Terminarz nabożeństw za Zmarłych -„wypominki roczne” 2021/2022 – niedziela, godz.10.30
 07 listopada 2021/1-cz.
14 listopada 2021/2-cz.
21 listopada 2021/3-cz.
28 listopada 2021/4-cz.
05 grudnia 2021/5-cz.
12 grudnia 2021/1-cz.
19 grudnia 2021/2-cz.
26 grudnia 2021/3-cz.
02 stycznia 2022/4-cz.
09 stycznia 2022/5-cz.
16 stycznia 2022/1-cz.
23 stycznia 2022/2-cz.
30 stycznia 2022/3-cz.
06 lutego 2022/4-cz.
13 lutego 2022/5-cz.
 20 lutego 2022/1-cz.
27 lutego 2022/2-cz.
06 marca 2022/3-cz.
13 marca 2022/4-cz.
21 marca 2022/5-cz.
27 marca 2022/1-cz.
03 kwietnia 2022/2-cz.
10 kwietnia 2022/3-cz.
17 kwietnia 2022/4-cz.
24 kwietnia 2022/5-cz.
01 maja 2022/1-cz.
08 maja 2022/2-cz.
15 maja 2022/3-cz.
22 maja 2022/4-cz.
29 maja 2022/5-cz.
05 czerwca 2022/1-cz.
12 czerwca 2022/2-cz.
19 czerwca 2022/3-cz.
26 czerwca 2022/4-cz.
03 lipca 2022/5-cz.
10 lipca 2022/1-cz.
17 lipca 2022/2-cz.
24 lipca 2022/3-cz.
31 lipca 2022/4-cz.
07 sierpnia 2022/5-cz.
14 sierpnia 2022/1-cz.
21 sierpnia 2022/2-cz.
28 sierpnia 2022/3-cz.
04 września 2022/4-cz.
11 września 2022/5-cz.
18 września 2022/1-cz.
25 września 2022/2-cz.
02 października 2022/3-cz.
09 października 2022/4-cz.
16 października 2022/5-cz.
 23 października 2022/1-cz.
30 października 2022/2-cz.

——————————————————————————————————————————————————–